O CFD ARCHIWUM PROGRAM DOM W TRZEBINI Do medytacji   

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA  Krzyk do Boga ze środka grobu. „Nie dopuścisz, bym pozo ...


Krzyk do Boga ze środka grobu.
„Nie dopuścisz, bym pozostał w grobie”.
Księga Psalmów

SZKOŁA BIBLIJNA
13-15 kwietnia 2018

 

Sesja będzie wprowadzeniem w świat duszy psalmisty, próbą zrozumienia ludzi, których nie omijały najcięższe doświadczenia życia. Jak je przeżywali? W jaki sposób znajdowali światło? Jak mocowali się z Bogiem, który niekiedy wydawał się nieobecny, a nawet przeszkadzający? Analiza wybranych psalmów pozwoli zapewne zrozumieć chociaż w jakimś stopniu nasze dusze i nasze groby.

 PROWADZI: ks. Wojciech Węgrzyniak
- wykładowca Starego Testamentu na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie, rekolekcjonista [więcej o prowadzącym - www.wegrzyniak.com].

Ks. Węgrzyniak gościł w naszym domu w czasie XIII Dni Duchowości Biblijnej „Prorocy - mężni świadkowie Boga. Jeremiasz i Amos” (10-13 XI 2016); wygłosił wtedy konferencje: „Amos - strażnik Słowa i sprawiedliwości społecznej” (11 XI).

 

=== === ===

możliwość przesyłania zgłoszeń na sesję
„Krzyk do Boga ze środka grobu. „Nie dopuścisz, bym pozostał w grobie”.
Księga Psalmów” 
– od 4 września 2017 roku –

=== === ===

 

Sesje Szkoły Biblijnej proponowane są w klimacie pustyni, ciszy i modlitwy osobistej. Uczestnicy są wprowadzani w teologiczne bogactwo i medytację wybranej księgi biblijnej w kontekście własnej historii życia. Mają możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i indywidualnej rozmowy z kierownikiem duchowym.

 

KONTAKT ZGŁOSZENIE
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl