O CFD AKTUALNOSCI PROGRAM KONTAKT DOM W TRZEBINI Do medytacji   

  Ścieżka dostępu [Słowo na jutro 179] ...


Ścieżka dostępu
[Słowo na jutro 179]

 

Zapraszamy do wysłuchania rozważania Piotra Stawarza SDS na środę pierwszego tygodnia Wielkiego Postu (wtorek, 23 lutego 2021, godz. 21.00).

 

Wcześniejsze i bieżące rozważania z cyklu „Słowo na jutro” można znaleźć na naszej stronie: www.cfd.sds.pl/slowo-na-jutro oraz w playliście Słowo na jutro [youtube].

[SŁOWO NA JUTRO - WSZYSTKIE MATERIAŁY]

________________________

Zachęcamy do skorzystania z nagrań konferencji „Wybierz życie!”, które w ramach formacji duchownych i osób konsekrowanych wygłosił online Timothy Radcliffe OP, dominikanin, wieloletni profesor Nowego Testamentu na Uniwersytecie Londyńskim, przełożony generalny Zakonu Kaznodziejskiego w latach 1992-2001.

________________________

W kontekście 90. rocznicy objawienia obrazu Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie i rozpoczęcia jej prorockiej misji (2021) staraniem Edycji św. Pawła ukazała się książka ks. Krzysztofa Wonsa SDS: „Miłosierdzie Wcielone. Lectio divina z Siostrą Faustyną”. Na trzy miesiące przed beatyfikacja założyciela salwatorianów i salwatorianek w Wydawnictwie Salwator ukazała się publikacja ks. Józefa F. Tarnówki SDS „Kładę Wam na sercu. Rekolekcje z ojcem Franciszkiem od Krzyża Jordanem”.

„Kładę Wam na sercu. Rekolekcje z ojcem Franciszkiem od Krzyża Jordanem”
[ Wydawnictwo Salwator, Kraków 2021 ]


________________________

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE Z OJCEM FRANCISZKIEM JORDANEM
[ wsd.sds.pl/wydarzenia/wp21 ]


ZGŁOSZENIEPOLITYKA PRYWATNOSCI
Copyright - CFD.Salwatorianie.pl